Podsjetnik na svečanu završnu priredbu učenika produženog boravka

Autor: Verica Ćorković, 30. 6. 2016.

Da se u našem produženom boravku ne piše samo domaća zadaća svjedoči i ova svečana završna priredba učenika produženog boravka. Vrijedne učiteljice su tijekom godine pripremale dijelove priče koju su naši učenici ispričali 2. lipnja u školskoj dvorani.

Priča je započela pjesmom koju je izveo mali zbor pod vodstvom učiteljice Svjetlane, a prvašići su, pod vodstvom učiteljice Marine, izveli nekoliko igrokaza i recitaciju Školski odmor koja je nasmijala sve prisutne. Vrhunac priče bio je mjuzikl učiteljice Maje koju su izveli učenici trećih razreda. Nije lako bubamarcu naziv je spomenutog mjuzikla u kojemu je ispričana prekrasna ljubavna priča uz suradnju malog zbora. Priču su dodatno začinili ježići u igrokazu Balonijada te naš simpatični Niko Žic koji je izrecitirao pjesmu Zvonimira Baloga Predlažem. Što trećaši žele biti kad narastu, ispričali su nam u igrokazu Što ću biti kad narastem. Čaroliju ovoj priči unijeli su naši veseli voditelji te učenik Amdija Beganaj koji je na bongosu izveo svoju omiljenu pjesmu.

Priča je ispričana, a čarolija ostaje u nama. Čuvajmo uspomenu na stvaranju iste i zapamtite: Nek' svud ljubav sja!

Verica Ćorković, učiteljica produženog boravka