Osnovna škola Brajda ponosni je nositelj oznake eTwinning škola 2023.-2024.

Što je oznaka eTwinning škole?

eTwinning škole ugrađuju vrijednosti eTwinninga u politiku škole, praksu i profesionalni razvoj uz podršku uprave škole.

Oznakom eTwinning School Label, eTwinning prepoznaje i ocjenjuje uključenost, predanost i predanost ne samo pojedinačnih eTwinnera, već i cijele škole, gdje timovi nastavnika i školskih voditelja rade zajedno.

Škole koje su dobile oznaku spremne su i voljne uključiti se u razvojno putovanje s aktivnostima koje se mogu objektivno ocijeniti.

Misija eTwinning škole je kompas svih eTwinning škola. Misija naglašava elemente kao što su:

eTwinninga, zajednice za škole u Europi.

eTwinning nudi platformu za odgojno – obrazovne djelatnike (učitelje, ravnatelje, knjižničare, itd), koji rade u školama i dječjim vrtićima europskih država sudionica eTwinninga. Putem ove platforme članovi mogu komunicirati, surađivati, razvijati projekte, razmjenjivati znanja i iskustva te postati dijelom najzanimljivije obrazovne zajednice u Europi. Naša škola nastavlja aktivno sudjelovati u eTwinning zajednici. Na ovoj stranici pronaći ćete detalje o projektima, aktivnosti i rezultate.

2023/.2024.

2022./2023.