Informacije za roditelje u uvjetima pandemije COVID-19

Roditeljima je, zbog epidemioloških mjera, ograničena mogućnost ulaska u odgojno-obrazovnu ustanovu, ali je praćenje napredovanja djeteta i komunikacija učitelja i roditelja obvezna, kako bi se ukazalo na napredovanje učenika i možebitne teškoće.

Ove školske godine informativni razgovori za roditelje održavat će se prema sljedećim pravilima:

• učiteljice RN: 1 šk. sat tjedno ujutro u vrijeme koje sami odrede - telefonski, e-mailom ili uživo uz najavu/dogovor ; 1 šk. sat mjesečno popodne u vrijeme koje sami odrede (u tom tjednu ne ujutro) - telefonski ili uživo (u učionici) uz raniju najavu/dogovor
  • razrednici i ostali učitelji PN: 1 šk. sat tjedno ujutro/popodne (prema smjeni) u vrijeme koje sami odrede - telefonski, e-mailom ili uživo uz najavu/dogovor

Razrednici su dužni prenijeti informaciju ako roditelj želi razgovarati s nekim od predmetnih nastavnika (a ne može s njim stupiti u kontakt)  te pomoći ugovoriti razgovor u neko prihvatljivo vrijeme.

Roditeljske sastanke će razrednici u pravilu organizirati uživo, u matičnoj učionici razreda za svoj odjel.

Roditelji i učitelji se kod razgovora uživo moraju pridržavati epidem. mjera  (temperatura, dezinfekcija, maska, fizička udaljenost, prozračivanje,…).

Individualne informativne razgovore za roditelje u šk.g. 2021./22. održavat ćemo prema sljedećem rasporedu.

Kontakt školske liječnice

dr. Jadranke Vrcelj Šanko