Osiguranje učenik u školskoj 2023./2024. godini

Na prijedlog Vijeća roditelja, a prema odluci Školskoga odbora OŠ Brajda od 4. listopada 2023. godine, odabrano je Croatia osiguranje d.d. kao osiguravatelj za osiguranje učenika u 2023./2024. školskoj godini. Varijanta s godišnjom premijom od 5€ po učeniku uključuje pokrića (vidi privitak!) tijekom cijele školske godine - 24 sata dnevno, do 31. kolovoza 2023. Osiguranja se ugovara pojedinačno za učenika, a svakom će učeniku razrednik uručiti uplatnicu.

Molimo roditelje da uplatu osiguranja izvrše do 31. listopada.

Preporuka je da roditelj u opisu plaćanja navede ime i prezime učenika, razred i naziv škole uz napomenu „Osiguranje za šk. god. 2023/24.“ Roditelji trebaju čuvati potvrdu o uplati u slučaju podnošenja prijave.

Ponudu za osiguranje učenika (osigurane slučajeve i osigurane svote) koja obuhvaća ponuđenu policu osiguranja pogledajte u privitku.

Osiguranje učenik u školskoj 2022./2023. godini

Izvješćujemo Vas da je Školski odbor, na prijedlog Vijeća roditelja, 5. listopada 2022.godine donio odluku kojom se prihvaća ponuda Croatia osiguranja d.d. za kolektivno osiguranje učenika u školskoj 2022./2023.g.

Učenici koji su se prijavili za osiguranje i čiji roditelji putem uplatnice (koju će dobiti u školi) uplate godišnju premiju u iznosu od 30,00 kuna, biti će osigurani od 1. rujna 2022.g. do 1. rujna 2023.g. Roditelji će putem svoje djece biti obaviješteni kada će u školu treti donijeti potvrde o uplati godišnje premije osiguranja.

Ukoliko se u tom periodu učenik doživi povredu, roditelj treba ispuniti obrazac u privitku te ga e-mailom poslati u školu na ovjeru. E-mail za dostavu zahtjeva  je:  jasminka.mataja@skole.hr

Nakon ovjere, obrazac će vam biti e-mailom vraćen te ga skupa s popratnom medicinskom dokumentacijom pošaljite na:  info@croatiavita.hr

U privitku je ponuda Croatia osiguranja d.d., posebni uvjeti osiguranja i prijava nesretnog slučaja.

Osiguranje učenika u školskoj 2021./2022. godini

Poštovani roditelji,

u privitku se nalazi Polica osiguranja broj: 804333460 i  Zahtjev za naknadu štete Euroherc osiguranja.

Ukoliko se dogodi nezgoda osiguranom učeniku, potrebno je ispuniti Zahtjev i s dokazom o uplati godišnje premije osiguranja, poslati na e-mail: jasminka.mataja@skole.hr.

Nakon ovjere Zahtjev će vam biti vraćen elektroničkom poštom te ga, zajedno sa svom pripadajućom dokumentacijom (popis u podnožju Zahtjeva) odnijeti u Euroherc osiguranje, Riva 8.

Roditelji koji su prijavili svoje dijete za kolektivno osiguranje, a još nisu uplatili godišnju premiju u iznosu od 30,00 kuna, neka to učine najkasnije do 31.12.2021.g. kako bi im Polica osiguranja vrijedila od 1. rujna 2021. godine.

_____________________________________________________

Na prijedlog Vijeća roditelja, a prema odluci Školskoga odbora OŠ Brajda od 7. listopada 2021. godine, odabrano je Euroherc osiguranje d.d. kao osiguravatelj za osiguranje učenika u 2021./2022. školskoj godini. Varijanta "B" s godišnjom premijom od 30 kn po učeniku uljučuje niže navedene pokrića (tablica!) tijekom cijele godine (24 sata dnevno). Osiguranja se ugovara grupno za sve učenike škole ili pojedinačno uz popis osiguranih učenika, a nakon prikupljenih "Izjava o osiguranju" koje nam dostave roditelji.

OŠ Brajda Potpisane "Izjave o osiguranju" učenika/roditelja prikuplja do 21. listopada 2021. godine (kod učiteljice/razrednice/razrednika).

I ove godine osiguranje će se plaćati uplatnicama. Roditelji podatke za plaćanje (uplatnicu) preuzimaju zajedno s "Izjavom za osiguranje".

Roditelji čuvaju dokaz o uplati u slučaju podnošenja prijave.

Ponuda za osiguranje učenika, koja obuhvaća ove osigurane događaje i osigurane iznose pogledajte u privitku

Osiguranje učenika u školskoj 2020./2021. godini

Izvješćujemo Vas da je Školski odbor, na prijedlog Vijeća roditelja 7. listopada 2020.godine donio odluku kojom se prihvaća ponuda Croatia osiguranja d.d. za kolektivno osiguranje učenika u školskoj 2020./2021.g.

Učenici koji su se prijavili za osiguranje i čiji roditelji putem uplatnice (koju će dobiti u školi) uplate godišnju premiju u iznosu od 30,00 kuna, biti će osigurani od 1. rujna 2020.g. do 1. rujna 2021.g.

Ukoliko se u tom periodu učenik doživi povredu, roditelj treba ispuniti obrazac u privitku te ga poslati na  e-mail škole (osbraja@os-brajda-ri.skole.hr) na ovjeru.

Nakon ovjere, obrazac će vam biti e-mailom vraćen te ga skupa s popratnom medicinskom dokumentacijom pošaljite na croatia.vita@ri.t-com.hr ili croatia-vita@ri.t-com.hr

U privitku pored obrasca je i ponuda Croatia osiguranja d.d.